Konsolidacja pożyczek i kredytów

C.B.O.W. Finanse

To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do klienta. Każdą sprawę dokładnie analizujemy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu mamy świadomość, że każda sprawa jest inna.

„Drobne chwilówki przekształciły się w zbyt wysokie co miesięczne obciążenia? Możemy Ci pomóc. Zmiana kilku wysokich rat na jedną niższą może przynieść zbawienie dla Twojego budżetu ale również dzięki konsolidacji unikniesz egzekucji komorniczej lub upadłości oraz stresu związanego z windykacją”.

Pożyczki oferowane przez nas są prywatnym produktem pozabankowym, a przyznanie prywatnej pożyczki konsolidacyjnej to efekt analizy Państwa wniosku o pożyczkę. Konsolidacja pożyczek i kredytów, to sposób na połączenie kilku długów na jeden w celu obniżenia wysokości co miesięcznych zobowiązań.

Każda umowa pożyczki jest przygotowywana indywidualnie w zależności od potrzeb naszych Klientów. Zanim udzielimy pożyczki analizujemy sytuację finansową każdego klienta. Wspólnie z klientem zastanawiamy się jakie rozwiązanie będzie dla niego dobre. Przed udzieleniem pożyczki wnikliwie omawiamy z klientem umowę. Kierujemy się zasadą ,, Bezpieczna i szybka pożyczka dla przedsiębiorców”. Sami prowadzimy firmę i wiemy jak dużą rolę w biznesie odgrywa czas i szybkie ale bezpieczne decyzje które często w przyszłości procentują.

finanse

Windykacja i odzyskiwania należności

Centralne Biuro Obrotu Wierzytelnościami świadczy również usługi w zakresie odzyskiwania należności. W imieniu naszych Klientów profesjonalnie prowadzimy czynności windykacyjne:

 • ustalanie majątku dłużnika i jego możliwości płatniczych
 • czynności bezpośrednie prowadzone przez doświadczonych windykatorów
 • windykacja terenowa
 • negocjacje i zawieranie ugód
 • monitoring płatności
 • prowadzenie spraw w sądzie
 • czynny nadzór nad egzekucją komorniczą
 • kierowanie wniosków o ogłoszenie upadłości i nadzór nad postępowaniem upadłościowym
 • prowadzenie postępowań o wyjawienie majątku

Dlaczego warto zlecić usługę windykacji ?
Nie pobieramy kosztów czynności windykacyjnych, a jedynie prowizje od odzyskanej kwoty, nie ponosimy kosztów prawników w trakcie sprawy sądowej dodatkowo wysyłamy sygnał, że nie odpuszczamy swoim dłużnikom.
Jako firma windykacyjna ustalamy majątek dłużnika oraz zawieramy z dłużnikiem ugodę, zabezpiecza ją i pilnujemy spłaty. W imieniu naszych klientów umieszczamy ich dłużników w Biurze Informacji Gospodarczej.

Oddłużanie kredytów i szybkich pożyczek

Podstawowym kryterium udzielenia pożyczki jest zabezpieczenie jej nieruchomości (nieruchomość może być przedmiotem egzekucji i może być z ustanowionymi hipotekami). Oddłużanie kredytów i szybkich pożyczek opiera się na przeprowadzeniu skrupulatnego analizy sytuacji dłużnika, czyli firmy która popadła w tarapaty finansowe, które nie zawsze wynikają z winy zadłużonego. Naszym celem jest wyprowadzenie firmy zadłużonej na finansową prostą. Do tego niezwykle ważnym elementem jest indywidualne podejście do tematu zadłużenia, oraz odpowiednie doświadczenie na które pracujemy już od 12 lat. Jesteśmy na bieżąco z ciągle zachodzącymi zmianami w prawie i nowymi rozwiązaniami bankowymi.

Dlaczego warto skorzystać z usługi oddłużania?

 • spłacając wierzyciela jednorazowo możemy negocjować wysokość odsetek, a nawet należności głównej
 • unikamy egzekucji komorniczej lub upadłości oraz stresu związanego z windykacją
 • zabezpieczamy się przed utratą majątku.